Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Viski Ferenc vagyok, 21 éves, 2010 október 5-én kezdtem el edzeni, akkor még közel 55 kilósan, apró motivációmorzsákkal.
    Eléggé tipikus kocka voltam előtte, napi szinten wowoztam tízen órákat nap mint nap.. Barátok és életcél hiányában kellett valami.

    Elkezdtem bátyám mentorálásával súlyzós edzést végezni, rettenet nagy motivációm volt, most is és az is lesz!

    Sokan kinevettek, a fek.rudat nem bírtam el, aztán szépen fokozatosan mentem felfelé.
    Aki a 3 fogásnemben apránként elindított, Baranyai József volt, fekvenyomó bajnok. Megszerettette velem ezt a sportot.
    Első versenyem Balazs Boni-ékkal volt (aki azóta is jó barátom és edzőm) 2013 nyarán, ott 160kg-ot húztam fel, 6/8. lettem, 2013 telén pedig egy helyi bajnokságon 125kg-os nyomással első lettem. Kb testsúlyom itt 73kg volt.

    Mindig is csinálgattam a powerlifting fogásait, mint most ahogy látom elég szabálytalanul. Az anyagi hátterem nem engedte meg az étrendet és a versenysporthoz elengedhetetlen ruházatot, ezek mind csak 5 év elteltével, Balázs segítségével, és új munkahellyel valósultak meg.
    Jelenlegi súlyom 80kg

    Rekordjaimat a nemrégen megrendezett IPF Országos Bajnokságon állítottam fel, köszönet minden technikai és szellemei támogatásért a pwb csapatnak!

    Guggolás 150kg (ezen illene fejlődni..)
    Fekvenyomás 140kg
    Felhúzás 225kg
    Célom lesz az ősszel megrendezendő IPF junior bajnokságon jó helyezést elérni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák