Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Woodslave #101462 üzenetére

    "Én nem lettem ilyen a methyldroltól."

    pont ez az. mindenki képes volt rá h heti 5-10 kilót emeljen fekvenyomásban de csak Janesz nézett ki testépítőnek előtte is meg utána is. szerintem inkabb az van hogy pl nekem a karom viszonylag fasza bármilyen edzés mellett neki meg az egesz teste. mindenkinek van ált egy-két erőssége, neki is volt: mell,kar,váll,hát,láb ;]

    elég valószínű h ő jobban reagált az edzésre, és a tisztán kajálásra mint mi. lehet h kemenyebben is edzett és te csak hiszed h a te edzésed kemény valójában meg nem. próbálj ki egy egy éves tisztán kajálási periódust, de olyat h tényleg az is. ő leírta mit edzett, hogy kajált. pl 2 óránként evett, akkor is ha nem volt éhes nekiállt tuszkolni.. más kérdés h szendvicsen élve is jobban nézett ki mint bárki itt.

    a mostani termemben van egy Janesz forma gyerek aki a brit natural versenyre készül, elég faszán néz ki, mélyen szeparált izomzata van most is pedig juni-juliusban lesz a verseny. siman elhiszem neki h naturál, nem látom értelmét miért hazudna, vagy ha kokszolna akkor meg nyugodtan beállhatna normál versenyzők közé is

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák