Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz B1T3 #100064 üzenetére

    Ez jogos. :D

    Azon, hogy 25 évesen nem nála kéne már laknom, mert mindenbe beledumál. Komolyan, most az a probléma, hogy szerinte reggel hamarabb kéne elindulni, mert el fogok munkából. Vicc. :D

    (#100065) Cassidey
    Igen idegesítő tud lenni amit csinál. Este nyomkodja a telefont éjfélig, hajnali egyig, másnap elmegy tanítani (10-re jár be, meg 11-re, mert így van órája), aztán délután hazajön, alszik és kezdődik elölről az egész. Csodálkozik, hogy este rosszul alszik amikor előtte egész délután pihent.

    (#100067) Zola007
    Itt se főznek, a tűzoltóságon viszont van kedvezmény ha pizzát rendelek. :DDD

    (#100068) kk831228
    És akkor mi férfiak miért csináljuk ezt? ;]

    (#100070) Alpachino
    Az az oka, hogy 7:15-re járok, legkésőbb 6:00-kor fel kell kelni, de inkább 5:45-kor. De ma például 5-kor keltem, mert mentünk ellenőrizni a megyében. Ha nem akarok egész nap hulla lenni, akkor nyilván 22:00-kor lefekszem aludni, de ha tehetem akkor korábban.

    (#100078) Woodslave
    Nem akarom kidobni, mert szeretem, de ezt az éjjeli bagolykodást ki nem állom. Én is szeretek sokáig fennmaradni ha megtehetem, de korai kelés mellett nem fogok. Ha nem 10-re járna akkor értené.

    És most, hogy mindenki ráharapott erre a sztorira, elmegyek edzeni. :D

Új hozzászólás Aktív témák