Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Plata #61337 üzenetére

    Anno volt a hospital penzlevonos trukk. Tehat hogy nem rad dobott a modder hanem elvett. Tobben is beleestunk itt a crewbol. Persze hogy en (Kelevel egyutt) voltam az elso akitol levontak. A hiba is nyilvanos volt (igaz hoaxnak gondoltam), volt annyi lelekjelenletem is hogy gyorsba csinaltam egy kepet is amin vilagosan latszott a levonas. Semmi mas dolguk nem lett volna mint leellenorizni a dolgot, esetleg bocsanatot kerni es visszaadni a penzt. Ehelyett en is kuldtem nekik vagy 6-7 ticketet mert hulyenek neztek meg nem ertettek mit is szeretnek...
    Aztan az egyikben volt annyi lelkiismeret hogy felkuldte az ugyem tier3 szintre. Akkor oldodott meg, de egyszeruen rossz vicc volt hogy teljesen egyertelmu bizonyitekot kuldtel es razzak le az embert.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák