Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edem05

    őstag

    válasz htc07 #23868 üzenetére

    Hát igen ez a random emberek hátránya. Én csak úgy megyek random emberrel ha csak 1 hiányzik a heist-hez. Az még úgy belefér. Hárman csak megtudjuk csinálni ha az az egy nem csinál semmit sem.

    Szerk. Bocsi ezt Puma K-nak akartam :D

    [ Szerkesztve ]

  • Puma K

    veterán

    válasz htc07 #23868 üzenetére

    Én míg 40lvl-es nem lettem randomokkal toltam. Utána meg próbáltam csak ismerősökkel tolni úgy hogy max 1 ismeretlen legyen a csapatban. Most vagyok 52lvl.

    Míg tapasztalatlanabb és kisebb szintű voltam volt egy állandó csapattagom aki néha tudott hívni 1 magasabb szintűt aki ismerte is a küldetéseket szóval eddig annyira nem volt gondom, de mostanra hogy ismerem a küldiket (bár nem mindegyiket) tudom kinek mit kéne csinálnia így már zavar ha valaki nem a feladatát végzi... jó persze én is voltam ilyen, de ilyenkor próbálok segíteni-terelgetni őket hogy még aznap meglegyen a küldi csinálva és ne 7 órán át csináljuk ugyan azt... :DDD

    Ha gondolod és kell egy ember a csapatodba akkor vegyél fel ismerősnek és spamold nekem is bátran az inveket mert mindenre megyek szívesen.
    Ha nem rögtön jövök akkor valószínűleg éppen végeztem egy küldetéssel és töltöm vissza a készleteimet (snacks & body armor), vagy éppen várom, hogy folytatódjon és jöjjön az inv.

    Hang nélkül játszani jó nagy hülyeség... a zenék annyira nem jók most szerintem de minden egyéb hanghatás baromi jó! Pl. a földúton ahogy halad az autó, ahogy kopog a cipő talpa az aszfalton stb...

    (#23870) JackFeryll

    Életem első heist-je azaz volt mikor 2 furgont kell kísérni amik tele vannak droggal és van egy gépágyús ótó és Trevornak visszük, hogy "eladja". Na én voltam az egyik teherautós... csak pislogtam kifele az arcomból, hogy ezmiezamúgyezajátékjééilyenisvan?! :DDD

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák