Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #11598592 #64983 üzenetére

    A PHHU azért nem egy erkölcsrend. Semmilyen korlátozás nincs arra, hogy hogy viselkednek nem PHHU-sokkal, hogy rájuk szállnak-e, vagy b.sztatnak-e másokat. Miért is lenne? Mindenki azt csinál másokkal, amit akar. A szabályok arra vonatkoznak, hogy PHHU session-ben, és főleg, hogy PHHU-sokkal hogy játszanak együtt a tagok.
    Ucil például nagy g.ci tud lenni másokkal, de nem PHHU-sokkal, hanem idegenekkel. Tapasztalatom szerint PHHU-ban sosem garázdálkodik mások rovására.
    Wifi viszont igen, ráadásul nem is PHHU-s, ezért mondtam azt kicsit feljebb, hogy neki így nincs is keresnivalója felénk.

    (#64995) Reaper
    Na itt nem minden világos. Az Air freight az a Smuggler's run? Tehát hangár? Az már múlt héten is duplás volt, ezek szerint maradt.

    25% Discount on Special Cargo.
    És ez mi? Mármint a raktárról van leárazás? Gondolom nem a láda árát csökkenti, mert olyat még nem láttam, hogy 18000 helyett mondjuk 13500 lenne a 3 láda ára.

    25% GTA$ Boost on Biker Businesses
    Sztem ez simán annyit jelent, hogy most már nem duplásak az MC business eladások, csak +25% van rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák