Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Locutus #49755 üzenetére

    Minden "fejlődős" játékban a "farmolás" a "cél"...

    De ez akkor is túlzás. Értem én hogy valakinek kisebb az ingerküszöbe a farmolásra mint másnak de azért messzi nem olyan rossza helyzet mint gondoljátok.
    Ha még mindig csak a Heistek lennénk Online... na akkor talán én is azt mondom hogy szarügy...
    DE van csomó mission, adversary, stunt stb... ha nagy ritkán is de jól elszórakozik vele az ember aztán pik pakk 200kt össze lehet szedni.

    Aztán CEO - MC ezen belül VIP-ek is...
    Ha nem kéne néha pénzt szerezni a cuccokra én már szerintem rég nem játszanék a GTA-val...
    Néha már így is van egy két holt nap mikor nem tudok mit és kedvem sincs semmit csinálni.

    Kiszámoltam neked kb 1 év-2 hónapja játszok az Onlineal. Ennek a napi átlag játékideje durván 2óra 15perc / nap.
    Én aki a CEO ládázást már egy hét után abbahagytam mert szar, az autólopóst meg kb el se kezdtem (jó ha van összesen 50 lopott kocsi) az MC be fektettem komolyabb időt de hónapok óta azt is kb heti 1-2 szer adom el ha megtelik.
    Gondolhatod hogy akkor a napi 2óra15 perc nem nonstop farmolás !!!

    ( Off road túrák, találkozók, heistek, crúzolgatások... van hogy másfél órát csak dumálok azzal aki online épp mint nemrég Daweeel és Tomával az LSC előtt vagy egy órát beszélgettünk.

    Így is van kb mindenem. CEO , MC , Ceo 60as garázs minden fullos belül, a fullos arany Yacht. vagy 70 autó, 5 ház stb stb
    Jelenleg van 24Millám de nagy átlagban volt mindig 10-15M körül..

    Hozzáteszem , bele is döglenék meg nem is játszanék HA CSAK a farmolásról szólna a játék.

    Na csak ennyit akartam :)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák