Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Daw93 #44994 üzenetére

    Jaaa, a kilátás :D . Az mondjuk igaz, de ha a magasabban lévő házat veszed a del pierroban, szerintem nem rossz, és a 2. legolcsóbb high-end ház a játékban. Nekem az van, eddig tetszik, bár csak a session elején pár másodpercet töltök a házban :D

    Na a Tinselbe én is tervezem valamikor átköltözni, de nekem még az eclipse tower is tetszik, jó helyen van az is.

    Segal: te melyik irodát választottad? Én persze a legolcsóbbat, a maze bankeset, de külön tetszik, hogy konkrétan a lakásom szomszédjában van, csak át kell sétálni az úton :D . Persze az a király, ha benne laksz, csak mivel ilyen közel van a lakásomhoz nem tartottam jó ötletnek az átköltözést :D
    Amúgy ha később át szeretném költöztetni pl az arcadius centerbe az irodát, el lehet adni az előzőt? Vagy legalább az upgradeket átvinni?
    Mert egy baj van a legolcsóbb iroda+vehicle warehouse párossal, hogy rohadt messze vannak egymástól. 3,5 km-t kell autóznom, ha egy lopás után szeretnék még egy kocsit leszállítani. Az Arcadius center sokkal közelebb van, meg az tetszik a legjobban az elérhető irodaházak közül, csak mikor vettem, nem akartam majdnem másfélszer annyit adni érte, mint a maze bank westért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák