Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    BUÉK Mindenkinek!
    .. bár látom pokersnek nem kezdődött túl jól.

    Tényleg nagyon jó lenne kideríteni, mivel lehet elkerülni a ban-t, mert lassan ott tartok, hogy görcsbe rándul a gyomrom, ha email-t kapok.
    Nézegettem az EULA-t, ahol a VIRTUAL CURRENCY AND VIRTUAL GOODS és a TERMINATION pontokban találtam utalást a büntetés lehetőségére - bár nem túl jó az angolom.
    Minden esetre nagyon jó lenne kinyomozni, elfogadnák-e azt a sablon levelet, amit JakyHUN ötletelt ki. Simán küldeném, hogy vegyék le a számlámról, amit rám dobáltak.
    Most is 500k van a zsebembe, amit nem merek bankba tenni, viszont elvásárolni nem tudom.
    Ebből kb. 200k-t dobott rám a múltkori közös akciónál az a figura, hiába írtam neki, hogy nem kell pénz!
    Érdekes, hogy Tshaba akkor este vagy másnap vett egy cargobobot, reggelre jött a ban, pokers pedig tuningra költötte ->ban.
    Én azóta semmit nem vettem és egyenlőre nem is fogok. De akkor meg mi a fenéért játszok vele? Minek gyűjtögessem a virtuális pénzt?

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák