Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Juhasz27 #44673 üzenetére

    Régen is az volt a mondóka, hogy bankba téve átfut a R* szűrőjén és fennakad az account. Ez a 15 millás versenyeknél megdőlt, mert ott fixen be kellett tenni. Szerintem inkább arról van szó, hogy a R* már érzékeli megint a money raint (és szerver oldalon folyamatosan hegeszti az anti-cheatet) és egyre durvábban szankcionálja. Legalábbis a 30 nap és a karakter reset ezt mutatja.

    Az mondjuk elég nagy szégyen a részükről, hogy gyerekes módon közlik, hogy minden döntés végleges és meg sem hallgatnak. Dedó szint. Én azért megpróbálnék egy részletes levelet írni nekik, pontos eseménysorral, hátha legalább a 30 napot feloldják. Őszintén kétlem, hogy lenne bármiféle backup a karakterekről, így az sajnos szerintem tuti végleges. :(

    Edit mondja: 25-27k az nagyon kevés, korábban milliárdokért is csak korrekció járt, nem reset. Úgy látszik valakinek elmentek otthonról az R*nél. Szerintem írj egy levelet, hangsúlyozva, hogy ártatlan vagy, többször is, hogy az indiai törtangolos support is felfogja.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák