Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Plata #42752 üzenetére

    Engem tegnap lebeszéltek a CEO-ról hogy inkább MC-be fektessek. Így meg is fogadtam a jótanácsot és egyelőre inkább egy második gyárat vettem (meg supply-t az elsőbe még este). Elsőre én is azt mondtam hogy b*romság venni ha lopni is lehet aztán persze mentem én is lopni de egyedül olyan keveset szerez az ember hogy azt azt időt amit arra szánna inkább besegít 1-2 kollégának eladásnál és abból meg tele az egész gyár supplyval...
    A lényeg a lényeg nagyon be kell tanulni ezt a gyárba behívós dolgot mert ez a tegnapi eladásom vérciki volt. Külön köszönet a résztvevőknek a türelemért :R Valaki elég szájbarágósan leírhatná mikor mire kattintok az M betünél és azt hogy a legelső művelet is mehet e a gyárból vagy azt még a motoros clubból kell e intézni?
    Nagyjából egyelőre ennyi tiszta. Be kell hogy legyek lépve a motoros klubbomba akkor M és ott volt valami prospe.... amit ki kellett választanom, az utána jövő az nagyon nem volt tiszta. Ugyan nekem tegnap nem kellett invite to business mert odajöttek a gyáramhoz de ha jól gondolom akkor az a városból való gyáramba behívás (invitálás), aztán a laptopon a start és a nagyobb összeg kiválasztás és végül a meló után a disband az egyértelmű. Előre is köszi a leírást!! Mert most már 2 gyárnál nem szerencsétlenkednék :B
    Ma megpróbálok sietni de a péntek és a szombat necces meló ügyileg mindig, így ma olyan háromnegyed 11-11 körül van esély, holnap meg mindenképp csak 11 után de csak lesz még valaki. Nekem a héten már ugysem lesz eladásom de akinek igen és éjjeli bagoly annak fogok tudni segíteni :D

    svensson: Most már mindegy megint szegény lettem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák