Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz #97716736 #30415 üzenetére

    Igazából most beszéltem egy ismerőssel, aki kicsit elbizonytalanított, hogy mi vár online. Ezért gondoltam, hogy nézelődök egy kicsit, de ez így káosz. Én úgy képzeltem el az online részt, hogy van bizonyos karakterfejlődés (xp, pénz, szint, akármi), ami hosszútávú. Ezt fejleszteni, növelni lehet különböző eventekkel, amiket akár soloban is lehet csinálni, amivel kicsit fejlődik a karakter. Az eventek csúcsa meg a Heistek. Tehát egy kicsit sandbox érzés, sok-sok óra mókával. Lehet tökön szúrnám magam, ha 10 óra online után letenném a játékot. :B

    Plata: Az előbbi kedvencem: félrenyelte a piát, majd közben nekiállt beleköhögni a mikrofonba perceken keresztül. Az ilyet úgy vágnám ki TSről/mumble-ről, hogy többet vissza nem talál. És még röhög is rajta....

    Freddycom: Lehet az a baj, hogy igazából sose voltam nagy streamer néző és nem volt jó ötlet ez alapján tájékozódni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák