Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Har_melin #935 üzenetére

    Igen, a rollok változnak, de frakciósnál maguk a tárgyak nem cserélődnek.

    Annó a bétába ugrottam bele, amikor egy karácsonykor féláron volt az Early Access. A cég alapítójának megszavaztam a bizalmat (miután utánaolvastam hol tart a fejlesztés, néztem videókat, láttam hogy folyamatosan kommunikálnak a játékosokkal, közben a játék is frissül), mert fontos szerepe volt régen a Titan Questben, amit nagyon szerettem.
    Szóval Homesteadig volt kész a játék amikor játszogattam vele. A Diablo 3 mellett nagy felüdülés volt.
    Mivel korlátozott területbe öltem igen sok játékórát, lett mindenfélém. A sima vendorokat csak cucc eladásra használtam, ezért nem tudtam az árufrissülésről. :)
    Aztán megjelenésig letettem a játékot, mert úgy gondoltam hogy én ezt teljesbe akarom tolni. Így is lett.

    Amikor HC-ztam, akkor meg annyira bennem volt már hogy eladom a cuccot és kész, hogy akkor se bogarásztam a kínálatukat, amikor teljesen 0-ről indult az első HC karim. :)

    Amúgy sok időm elment azzal, hogy duplán-triplán meglévő tárgyak tulajdonságait hasonlítgattam. Utána már nem érdekelt. Mert az egyik százaléka magasabb, a másik alacsonyabb a másikénál, stb. Egy idő után nem kínlódtam ilyesmivel, csak a liláknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák