Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz pruzsi #761 üzenetére

    Üdv!

    Nem tudom ismered-e a Titan Questet? Ahhoz hasonlít, mivel annak 1-2 kulcsembere a Grim Dawn fejlesztőinek a magja.

    Vagyis: dupla kaszt rendszer. Nincs smart loot, sem gyors leveling.
    Alapvetően single player játék, de van benne co-op.

    Mivel veterán ARPG-s vagy, nincs szükséged magyar tutorialra, ami nincs is.
    Nem elrettenteni akarlak, de a PoE után szegényesnek fogod érezni, viszont én párezer óra Diablo 3 után kifejezetten üdítőnek éreztem a GD-t.
    A PoE-t nem tudtam megszeretni.
    Nincs szezon, annyit játszol amennyit akarsz, nem maradsz le semmiről.
    Az emberek töredéke játszik a PoEhez képest, de ugye más üzleti modell. Az elmúlt években több ARPG is eltűnt rövid idő alatt, vagy kapott igen vegyes értékeléseket - nézd meg a GD Steam adatlapját, 91%-ra értékelik az emberek, és nem véletlenül (összességében 1%-kal combosabb, 92% a PoE). De a GD megvan, év vége felé jön a 2-ik, valószínűleg utolsó kiegészítő lemeze, endgame tartalommal.
    Leírtam már a D3 fórumban is, hogy aki belefáradt, annak a PoE vagy a GD van, mint alternatíva, ki mit szeretne?

    Nekem tetszik a grafikája, és a hangulata is, Rengeteg build létezik. Bizony iszonyat sok idő elfog menni amíg összeszedsz egy teljes szetet - de ettől függetlenül is lehet haladni a játékban, a player lvl szint max. 100 az Ashes... kieggel. Nincs Paragon szint Diablo módra, itt azt akarják a fejlesztők, hogy késznek érezhesd a karid.

    Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansion ez az első kiegészítő lemeze. 2 új Act, 2 új class.
    Grim Dawn - Crucible Mode DLC: ez az endgame tartalom. Survival aréna mód.

    Grim Dawn - Steam Loyalist Items Pack: ezt ki lehet hagyni, ez olyasmi, mint a supporter pack a PoE-ben. Tényleg elhanyagolható.

    Mindjárt linkelek pár dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák