Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    Jelentem vasarnap mar nem birtam magammal es inditottam egy uj karaktert vegre.
    Elotte nezegettem tobb starter buildet, de mar eleg turlemetlen voltam, ezert gondoltam egyet, abbahagytam a nezelodest es inditottam egy 2H lightning elementalist-et lesz ami lesz alapon. Ha mas nem, arra jo lesz, hogy megismerem a kieg dolgait, aztan maximum inditok majd egy masikat.

    Egyenlore meg elegge az elejen jarok vele, lvl 25 kornyeken, act 2-ben. Nem tudom mennyire lesz a karakter hosszu eletu, egyenlore eleg egyszeru a dolog, egy skillt kell nyomgatni, neha mar kicsit unalmasnak erzem. :D Egyenlore jol lehet vele haladni, de ez meg nem jelent semmit, ezen a szinten kb. barmilyen buildre igaz ez. :DDD

    Ezen build alapjan haladok:
    http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=66518

    Sajnos stat prioritasokat nem ir, de van egy masik, vitality dmg alapu build, amiben irnak, majd megprobalok annak menten gondolkozni.

    Gondolom a + %lightning dmg lesz az alap, meg a maxolt resistek, HP, DA, OA, mivel meele build, nem art ha nem vernek egybol agyon, es az uteseim viszont elonyos ha el is talajak a celpontokat.
    Szerintem ugy probalom megkozeliteni a dolgot, hogy fegyveren legyen minnel tobb + %lightning dmg, a ruhakon meg elsodlegesen a vedelmet szolgalo statok elso korben, tehat resistek, HP, DA, ilyesmik.

    Ha van otletetek az adott buildhez, azt szivesen vennem.

    A start elott beuzemeltem az Item Assistant-ot. Te jo eg, mennyire hasznos egy tool ez! Vegre latom egyben, attekinthetoen az eddig osszeharacsolt cuccaimat!! Annyira egyszeru a hasznalata es vegre nem kell a mule karaktereimmel zsonglorkodnom. :C

Új hozzászólás Aktív témák