Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz reelc #525 üzenetére

    Akkor közel azonos korosztály lehetünk. (39-et töltöm be nemsokára).

    Én főleg a hagyományos crpg-ket kedvelem, de a diabloid játékokkal is elég sok időt elszórakoztam.

    A Victor Vrant nem próbáltam még, de a többi, amit írtál, ismerős húrokat penget. Még a Hexplore is... :DDD
    Nekem még a Soulbringer ugrott be pluszban. A Diablo 2-vel jött ki nagyjából egy időben. Valahol félúton volt az akció rpg-k, valamint a hagyományosabb darabok között. Elég sötét hangulata volt. Meg tényleg, volt még a Revenant is.
    Különben én is az első részekkel játszottam a DS-ből, a Sacredből vagy a Torchlightból. Ezek annyira nem is hagytak bennem maradandó nyomot, hogy a második részre már rá sem néztem.

    Viszont a Titan Quest, amilyen elcseszett volt a megjelenésekor (kiegyensúlyozatlan és nagyon furcsa drop), annyira király lett, mire megjelent a kiegészítője. Nálam totál le is váltotta a Diablo2-őt. Nem is volt már kedvem visszamenni diablózni. A Warfare/Defense kombó volt a kedvencem. Mire Legendary nehézségre ért az ember, és kellően kifejlesztette a karaktert, akkora pofonokat tudott kiosztani pajzzsal (háromféle passzív pajzstámadása volt a Defense masterynek, ha jól emlékszem), hogy az csak na! :DDD De a kieggel bejött Dream sem volt rossz. A Dream/Warfare például kegyetlenül aprított, de borulósabb volt, mint a Dream/Defense vagy Warfare/Defense karakter. Volt persze távolsági emberem is, próbálkoztam mágusokkal is, de valahogy a közelharcos karakterek jöttek be a legjobban. A végén meg persze farmolta az ember a kiegészítő elején található titkos "börtönt". Hádésznál kellett kifarmolni a kulcsot hozzá, ha jól rémlik. Jó játék volt a TQ, na! Nem véletlen, hogy a GD is jól sikeredett.

    A GD-t én akkor vettem már meg (2016 márciusában - akkor jött ki a GoG-on), amikor az alapjáték teljesen készen volt. De egy volt egyetemi évfolyamtársam a legelső pillanattól támogatója volt, és a legeslegelső verziókat már nyomta. Mindig mesélt róla, meg mutogatta. Mondjuk amikor először láttam nála, akkor már Homesteadig el lehetett menni.

    Na mindegy, ennyit a nosztalgiáról. :)

    Badlof2k: Jó combos sebzésű a karakter! Főleg egy 55-ös szinthez. Ezzel rendesen szét lehet olvasztani mindent jó hamar! Mondjuk, ha jól látom, akkor a cumóid egy részét más karaktereid ollózhatták össze. Legalábbis ritka, hogy ilyen drop összegyűljön ezen a szinten.
    (Hú, nekem is mennyi jó cuccom volt. De amikor 2016 őszén töröltem a játékot, akkor leradíroztam a mentéseimet is. A játék egyébként GoG-on van meg, és nem használtam a GOG Galaxyt, így nem mentettem felhőbe, szóval elveszett minden. Pedig két vagy három fül is tele volt lila holmikkal.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák