Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    Remélem belefér, -70%on van GD GoGon szóval ha valaki be akarja húzni és nincs meg egészen olcsó most. =)

    Sokat gondolkodtam azon mit is irhatnék a három sokat emlegetett ARPG játékokról de igazából nehéz olyan véleményt alkotni ami lefedné a valóságot , mármint ez olyan dolog hogy pl sokak számára egy játék teljesen mást jelent mint másnak .. mindenki másért játsza .^^nekem is sok olyan játék van a kedvenceim közt amit sokszor látok úgy szembejönni hogy szét szidják az egészet mert nem azt kapta amit elképzelt.. :U pl a sokat vitatott Mass Effect 3 vége..szerintem zseniális húzás volt az a befejezés..és nem úgy ért véget mint sok más játék hogy na megint meglett mentve a univerz mindeki öröm és bódottság... persze ez az én véleményem.. szóval végtére mind a D3, GD és Poe más más okok miatt tökéletes a saját módján lehetne vitatni dolgokat hogy miért van úgy ahogy pl nekem vanilla D3 nagyon tetszett mégha AHával nem is értettem egyett de a Trade maga jó volt ..most meg hozzád vágnak egy setet aztán hajrá rift meg gr farm.. pont emiatt szoktam váltakozva játszani szinte mind a három játékkal meg mással és akkor van változatosság mert egy idő után kicsit unalmas tud lenni endgame grinding farming és társai :C

    Buildekre meg annyit POE után GDben először álltam neki a saját fejem után menni és épiteni egy karakter ami egy Demotilionist Arcanist kombó amolyan Elemental dmg és conversion kombó..eddig nagyon jó és mindenképpen jó érzés az amikor látod hogy nem pusztul a karid annyira birja az ütést és haladsz is .^^persze mindig az endgamen derül ki hogy mennyire tökös vagy.. nunis a kari :D szóval hajrá mindenki kiegig lehet húzni pár karit aztán belevetnie magát az ember fiának..egyébként jó ötlet lenne tényleg ezzel a háromszor végig tolni dologgal :)

    Ha érdekel valakit az én karim kivitelezése szivesen megosztom énis és grat jónak nézki én nekem is az első karim egy Melee volt :R

    +1 #523 mennyit toltam azzal én is jóisten.. és +1 poéra is ^^ én is akörül kezdtem és hasonlóan gondolom =) meg ami nekem még nagy plussz volt benne a socketek és a külömböző uniqok variáltsága na meg a skill gem és passive skill tree.. zseniális .=)

    [ Szerkesztve ]

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák