Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Shadowguard #275 üzenetére

    Én amiket eddig kipróbáltam: DW pisztoly Vindicator (lightning dmg) és DW pisztoly Inquisitor (fire dmg). Igazából mindkettővel vajsimán végigmentem az alapsztorin. Megálltam velük a kieg előtt 50. szint körül, mert azóta felhúztam már 100-ra egy melee lightning Wardert ami nálam most nagyon brutál, már ultimaten haladok vele egyelőre gond nélkül, eddig ezzel a karakterrel haltam a leg kevesebbet. Kipróbáltam egy Sorceress castert ugyanígy és egy lightning dmg-re fókuszáló caster Purifiert. Nem a kedvenceim a casterek az ilyen jellegű játékokban de azokkal is simán végigmentem az alapsztorin.

    Én úgy látom hogy szinte bármelyik kombináció lehet jó, ha a megfelelő skilleket választod ki nekik, viszont a legtöbb buildnek kell az end-game gear hogy teljesen életképes legyen (főleg ultimate fokozatra, mert ott már elég brutál sebzések jönnek be). A Demo egyébként pont egész jó. Rangedként Fire Strike buildra építve biztosan jó tömegoszlató lesz, csomó resist csökkentőt is lehet neki applikálni abilityből és csillagképekből. Mellé pl. Soldierből kiválasztod a support skilleket, pl. a Menhir's Will, azt ami OA+DA-t ad meg a + %dmg-t, plusz vannak ott neki resist növelő passzívok. Demo ágon molotov rohadt jó ha beledobálod a tömegekbe, elég benne minden trash mob mire elindulna feléd. Csak fire dmg-re fókuszálva biztos hogy kegyetlen dmg-t ki lehet belőle hozni.

    Egyébként dual wield pisztolyt nem csak inquisitor ággal lehet csinálni, vannak relicek amik adják a ranged DW skillt, van több is belőlük így az első relicet 18-as szinttől használhatod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák