Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz #75791360 #1020 üzenetére

    Azon a szinten ahol vagy azért Malmouthért, mert a játék végén az ő ellenségeik vannak. A következő nehézségen meg tornázd fentebb mindet ahogy írtam + bountykkal amíg jön az XP belőle.

    Writs = 50% reputation gain toward that (friendly) faction
    Mandate = 100% reputation gain toward that (friendly) faction
    Warrant = 50% infamy gain toward that (hostile) faction

    Warrantot még nem használtam, attól gyorsabban utál meg az adott ellenséges frakció, ezt Nemesis Bossok dobják.
    Writs: amikor az adott frakciónak melózól +50% XP-t kapsz, Mandate +100%
    Nem stackelhető, első magas karinál érdemes a Wrist és majd Ultimaten eljutsz oda hogy minden frakcióval 100% jóban leszel, és akkor veszel a többi karidnak Mandateket.

    Nem tudom használsz-e, de a buildednek megfelelő augmentációkat, componentseket érdemes, meg egy jóféle relicet. Ha szeretnéd tudok craftolni neked, rengeteg receptem van, ne várd ki hogy hátha kiesik, itt nincs "smart" loot.

    Mastery kivételével mindent vissza lehet vonni. Kiosztott skillpontokat, Devotion pontokat Mysticnél.
    Valamelyik quest a kiegben ad egy ilyet ezzel az attribution pontokat lehet visszavonni.
    Szóval semmi gond, ha nem működik pár dolog, újra lehet tervezni.

    Talán próbálj be egy petest, vagy dual pisztolyos karit. Változatosságnak jó lesz a közelharcos mellé.

    Örülük, hogy tetszik.
    Én is a D3-ról csábultam át anno, szerettem, de ez kész felüdülés volt helyette.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák