Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Krinyo #18 üzenetére

    Te is írod, hogy antenna fixet kellett volna javasolni az elégedetlenkedőknek. A neten megtalálható egy csomó antenna mod (fóliából vagy vezetékből) ami jelentősen javítja a vételt. Akkor miért az MTK hibája? Már van több "márkásabb" mtk telefon (xperia c, htc desire 310), érdekes módon nem jellemző a rossz gps rájuk. Inkább az a helyzet hogy az olcsó, igénytelen okostelóknak rossz a gps vétele, ezeknek szinte mindegyike az ára miatt MTK-s (na meg a spreadtrum, ha van benne egyáltalán gps). Ezért találkoznak az emberek sok szar gps-es mtk-s telóval.
    Volt aki mérnöki pontossággal csinált réz vezetőből pontos méretezésű és formájú antennát amivel első osztályú, kifogástalan vételt ért el, <10 mp fix és elképzelhetetlen pontosság lett. Végigpróbálta a "tankönyvi" mikrohullámú antenna kialakításokat, és sikerült. Sajnos linket nem tudok adni, régen láttam már, nem emlékszem hogy hol, a barátunkkal találtam.
    Úgyhogy a több ezer típusból kipróbálok 3-at (vagy 20-at), persze minél olcsóbbat, és már kész is a vélemény hogy "MEEAZÖSSZESEMTÉKÁÁÁDZSÍPÍESSZAZSZAR!", szerintem épp hogy ez a flamelés, nem is csodálkozom hogy ki lett tiltva a dual simes topikból.
    Ahogy Dr. Bubó is mondta, "Sokan bővelkednek a közműveltség hiányában", azután ezek az emberek az ismerős szomszédjának a volt osztálytársától hallanak valami kitekert féligazságot, amit utána axiómaként hirdetnek. Akinek meg nem inge...

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák