Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz bferi87 #958 üzenetére

    Milyen kiegészítőkre gondolsz konkrétan? Tartók, felfogatók, rögzítők, csavarok?
    Simán jó ezekből az ebayes párszáz forintos is, illetve inkább úgy fogalmaznék hogy gazdaságosabb. Én is ilyenekkel használom de azt nem árt tudni hogy ezek silányabb műanyagból vannak mint az eredeti GoPro cuccok, könnyebben törnek. Pl ilyen rögzítő csavar nálam kb félévente eltörik egy, vagy a gopro talpba való bepattintóból is sikerült már kettőt eltörni az évek alatt. Eredetiből is láttam már törött műanyagokat másnál, de kevésbé jellemző, azok jobban bírják. Én is ha egymás mellé rakom az eredeti csavart a kínaival akkor egyértelmű a különbség. De a mellkaspánt és a kutyahám is sokkal jobb eredetiben, csak 4x annyiba kerül mint a másolat és funkcióját tekintve ugyanaz.

    Az itthoni boltokban sok helyen nem eredeti GoPro alkatrészt árulnak, hanem a másolatot jóval drágábban, tehát oda kell figyelni vásárláskor.

    Az ilyen apró tartóknak, talpaknak, csavarokban darabja kb 1-200 Ft ebayről. Én ezekből a fogyó cuccokból rendeltem 4-5 szettet azt le van tudva.

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák