Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Tálydi

senior tag

válasz urban racer #3372 üzenetére

Elvittem a kamerát autózni, az unalmas részeket be tudom gyorsítani, az izgalmasabbakat akár lassítani is. Az utólagos effektekkel és korrekciókkal a lehetőségekhez képest este is értékelhető minőséget lehet kihozni belőle, pofon egyszerűen fel tudom helyezni a videóra a gps adatokat. Valamint akár részleteket kivágni és egy videóba összefűzni teljesen magától értetődő és egyszerű, mindezt a telefonos app-pal. Megjegyzem tipikusan az a fajta fagyok aki ha nem tartalmat fogyaszt mindenhez gépet használ, de számomra tökéletesen elegendő az amit a quik nyújt telefonon, tisztában vagyok vele, hogy mindent amit felsoroltam meg lehet csinálni premierben is pl (bohóckodtam is vele mostanában sokat) de ennyire pro user nem vagyok, szerintem ez a quik legnagyobb erőssége, hogy elég user friendly és a legtöbb igényt kielégíti. (pc-n viszont teljesen használhatatlan, úgy értem teljesen)

Más téma, van valami tippetek (hero 7 silver) a szélzaj csökkentésére? Nyitott autóban pont a szélfogóra tudtam csak felfogatni a kamerát így tempónál elég zajos. Rendeltem már hozzá szivacs tokot, videók alapján egészen sokat számít, de érdekelnek még alternatívák.

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés