Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuninger

    addikt

    válasz Immy #2884 üzenetére

    Ha Hero 5-6-od van akkor szerintem érdemes megvenni mert a Hero 9 boostjánál is jobb stabilizációt ad úgy hogy messze ezzel lesz a legnagyobb látószöged, korrigált torzítással.

    Hero 7-8-cal szerintem már csak drónhoz érdemes megvenni, ott látványos a javulás a beépített stabihoz képest. Normál használatnál mérlegelni kell hogy megéri e az utómunkát.

    Van benne hardveres támogatás: intel quicksyncet támogat, és a gép erőforrásaiból 1 processzor mag teljesítményét használja. Már szétcincálták őket emiatt, de a multiprocesszor támogatásra azt írták nem várt hibákat hoz be. GPU támogatás nincs.

    Sajnos a codec-el is vannak problémák, azt a szintű colorgradet amit egy normál gopro felvétel elbír a reelsteadys anyag nem, próbáltam színezni fpv anyagot, es csúnyán sávosodott.

    Töltsd le a demót, ugyanazt tudja mint a teljes, csak beleégeti a lógót a felvételbe. A Hero7-et állítsd 4:3 4K-ra és kapcsold ki a hypersmootht.
    A crack problémás, mivel folyamatos netkapcsolat mellett működik az app, és most jött ki frissítés a Hero 9 miatt.

Új hozzászólás Aktív témák