Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz Immy #2884 üzenetére

    Még csak most jut el a tudatomig mi is ez a Horizon Lock dolog. :))
    Mert többször láttam már volt róla szó de amúgy nem érdekelt és azt gondoltam valami szoftveres crop-olás és hát amint látom részben az is.
    Annyi kivétellel, hogy ezt a Hero 9 alapból tudja? :F

    Gyors utánanéztem ennek a proginak és van ingyenes trial verziója amit ki tudsz próbálni.
    Ma én is kipróbálom majd és ha tényleg olyan jó és az exportált videó megtartja az eredeti minőségét akkor érdemes megvenni a Hero 8-hoz. (hát inkább mint Hero 9-et venni)

    Igen a konvertálás az egyetlen hátránya. Azt láttam, hogy hardveres támogatás van na de, hogy konkrétan mi az nem derült ki.
    Ha támogatja a CUDA-t akkor az nekem tökéletes lenne.

    Tegnap konvertáltam DaVinci Resolve-ban 4k 30FPS vidit H265 80Mbps-al és előbb átkonvertálta mint amilyen hosszú valójában a videó mindezt úgy, hogy közben a CPU épp csak megmoccant és a 32GB RAM is csak félig meddig lett tele.

    Amúgy ez a Horizon Lock dolog sem mindig jó ha éppen olyan kontentet vesz fel az ember ahol kell a horizont mozgása, max rázkódás védelem és a halszem effekt kiküszöbölésére lehetne használni a progit.

    Hamarosan teszt. :K

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák