Új hozzászólás Aktív témák

  • krack

    csendes tag

    válasz zgospel #2463 üzenetére

    Köszi a tippet, gondoltam rá amúgy. A sisak viszont zavaró és gagyi megoldás, komoly szinteken legalábbis ilyeneket senki sem csinál sportmotoron (pályahasználat, komoly sebességek, karbon bukót sem véletlen vesz az ember, stb.), tank ugyanaz, be kell hajoljak.. Gondoltam kirezgésre is, vagy akksi érintkezés kirezgésére is, DE: van, hogy bekapcsol és egyből ki (mostaninál nem), vagy be sem kapcsol (az első Hero 8 -nál ez volt, plusz felváltva minden hiba), vagy befagy menetközben a kép, de a hang megy tovább és a felvétel is. Szóval ezeket összevissza nem tudják sztem ilyenek okozni, mert akkor vagy megy, vagy nem, vagy egyfajta hibát produkál. Az első Hero 7-em csak néha állt le 1,5 év alatt. A második zsír újan, használat nélkül is volt, hogy be sem kapcsolt.
    Akciókamera, újra: szóval akármilyen rezgés lehetNE.

    (rezgés alatt ne a downhill bringás csapatást, meg a sisakra rögzítést értsük, akár enduró motoron zúzva, akármin, az nem olyan rezgés, inkább összevissza kilengés, himbálódzás és igen, egyfajta rezgés is van nyilván -, de az teljesen más, mint a kormányon, vagy amikor egy ezres négyhengeres sportgép egy az egyben átviszi a kormányra... tudom, mindegyiket csináltam/-om.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák