Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz P1eTr0 #2459 üzenetére

    Ok, és ha az oldalukról veszem, akkor a garanciát esetleg hogy intézik. Illetve a Plus szolgáltatás csak az évi 2 kamera csere miatt érdekel, és azt is kb 3 hónapig fizetném, utána szerintem úgyis ráunok majd, és nem viszem magammal minden fele. A kiegészítők nagyon drágák, kínai boltból negyed áron meg lehet venni mindent, egyedül a mellkaspánton nem spórolnék, de abban sem ők gyártják a legjobbat, legalább is bringázáshoz valami amcsi cég készíti a legprofibbat, szerintem messze ez a legjobb STUNTMAN, a lényege, hogy nagyobb felületen érintkezik a testtel, ezért lehet gimbal-al is használni, de szimplán kamerával is stabilabb, még a ránc felvarrott chestynél is, ahol szerintem a párnázás miatt eleve kevésbé feszülős, és sokkal jobban lötyöghet rajtad, még ha csontos a mellkasod akkor is.

    1 éves a 8 is, de pont amiatt hogy nem frissítették hardveresen, a 9 vagy nem jön idén egyáltalán, vagy megint csak szoftver mókolással lesz megtoldva, és h így van akkor nincs miért rá várni. A 8 túl jó vétel jelenleg, hogy ennél olcsóbb legyen.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák