Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz tzimash #3636 üzenetére

    és eléggé megoszlanak a vélemények, hogy mivel kezdjen az ember, egyik tábor ugye azt mondja, hogy akusztikuson érdemes kezdeni... a másik meg azt, hogy olyan gitárral indítsak, amelyen az általam kedvelt és később játszani kívánt zenéket játsszák.
    Semmi értelme olyan hangszerrel kezdeni, ami nem alkalmas az általad kedvelt zenék eljátszására. Ha metált akarsz játszani, akkor egyértelműen elektromos gitárt vegyél.

    Ami tetszik ebben az árkategóriában az a Cort X-1, csak nem tudom ez mennyire felel meg a céljaimnak. Esetleg a Cort X-2 jobban megéri az árát? Vagy használtan egy KX5?
    Egyértelműen a használt kx5. Ennyi pénzért felejtsd el a lebegő tremolós gitárokat, meg úgy átlalában a tremolóhasználatot :) .

    Tetszenek az Ibanezek is, de ebben az árkategóriában nem sok jót hallottam róluk, GRG270-et láttam használtan 45-ért.
    Próba cseresznye. Én még nem hallottam olyan hozzáértőről, aki dicsérné az olcsó Ibanezeket.

    Squire Bullet Strat-ról és az Affinity-ről mi a véleményetek?
    Lájtosabb rock-blues zenére jók, metálra nem annyira. Normális metálos hangzáshoz mindenképp humbucker-ekkel szerelt gitárt javaslok. (De a minimum, hogy a hídnál humbucker legyen)

Új hozzászólás Aktív témák