Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz #20655360 #23635 üzenetére

    Fordított nyakon én is filóztam, de ez egy elkúrt csínai valami noname szar, tehát:
    1. már azt a minimális ráfordított időt és pénzt sem éri meg, nem hogy egy új nyakat
    2. Azt is el tudom képzeni, hogy nem szabvány a cucc (=el van kurelva), és nem menne bele más nyak, vagy hézagos lenne :D

    Amúgy az én álom stratom törtfehér lenne, kolbis koptatóval. Hídnál egy krómfedeles humbi, nagyobbjelű fajtából, egy kis rokkos témához. Másik két cuccli marad vintage jelű single, hogy krémesblúzos cucc is meglegyen.

    Eleinte ilyet akartam csinálni, de ez viszont totál pénzkidobás lenne. Viszont ilyen undorító szarrágainelt elbaszott házimetálhoz még jó lesz ez a kis jószág.
    Első gitárom volt még, óva intettek tőle, hogy nehogy megveszem, de más gitárra meg várni kellett volna, ja és ez meg még fekete is volt ráadásul... :D

    Szerk.: Ja és a fej megfaragás azért jó, mert nem rossz. Valami hegyeskés cuccli lesz. Mint Kramereknek pl, vagy Ibanezeknek, valami hasonló. A lényeg, hogy jó szúrós legyen a vége, azt ha minden kötél szakad, lehet bökni vele és akkor legalább egy Slayer klipbe el lehet menni belezni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák