Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.j

    nagyúr

    A véleményeteket szeretném kérni, hogy az alábbi dolgot meg lehet e csinálni.

    Van egy régebbi vinyóm ami sajnos szektorhibás és van rajta egy pár gyenge szektor is.
    Vettem egy ugyan olyan másik vinyót és síkeresen átmásoltam (klónóztam) a hibás vinyó tartalmát.
    De mivel továbbra is használni szeretném a régi lemezt, ezért biztonság kedvéért a Paragon Backup & Recovery Free progival leszerettem volna menteni a C-particiót, ill. egy bootolható CD-t is csinálni.
    Ez utóbbi síkerült is, de a lementés már nem, mert egy idő után hibát jelezve leállt a mentés. Gondolom, hogy a szektorhiba, ill. a gyenge szektorok miatt.

    Az új lemez biztonsági mentése, ill a boot CD készítése próbléma nélkül síkerült.

    És most jön a kérdésem...
    Szerintetek ha a új vinyóról lementett fájlokat átmásolom a hibás vinyóra, akkor egy esetleges xp összeomlás esetén működne a helyreállítás a szektorhibás vinyón? :U

    [ Szerkesztve ]

    Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu .... "Hobbioldal": www.ezisazis.nhely.hu

Új hozzászólás Aktív témák