Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n.k.i

    csendes tag

    Sziasztok!

    A gondom a következő: a Windows azt írja ki, hogy nem sikerült a késleltetett írás,a win nem tudja menteni a fáljt(H:\..)az adat elveszett! A hibát hardver hiba vagy hálózati kapcsolat hibája okozhatja.Próbáljam meg máshova menteni.
    Hát köszi, ezzel még problémám se lett volna, de egy külső Hdd 250 Gb-os ról van szó.Amin volt 100Gb Kb, amiből most rendesen hiányzik, pont az a könyvtáram ahol a jó progikat is tartottam :Y
    Szóval elővettem a GetDataBack programot, de sajna nem látja a külső hdd-t, és nem találtam beállítási lehetőséget.Természetesen Usb-vel csatlakozok, és a Fujitsu laptopot használok, Win Xp-vel( 1,6Ghz Core duo,ha számít)
    Hirtelen a 3.66 GetDataBack került a kezembe--> első lépés az üdvözlö képernyőnél választani kell, és a I'dont know use default setting-et választom-->Next-->Select drive-Na itt nem tudom előhozni az usb-re csatlakoztatott hdd-met!
    Na a kövi problémám az lenne, hogy ha visszahozza, azt hova mentem, mert 40 Gigát nem tudok egybe mentei a partíció felosztás miatt!Tudom, hogy nem menthetem a helyreállítandó drive-ra,erre valami tipp?

    Köszi a segítséget!

  • n.k.i

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érdekes, de kínomban újraindítottam mindent, és meg is javult minden:), nincsenek hála elveszett adatok, és most már a GetDataBack- is látja a hdd-t.
    Win....., valami összeakadt, vagy valami!
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák