Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz RM007 #80784 üzenetére

    ON

    Én egyébként maximálisan tisztelem , és értem amit csinálsz, és amit képviselsz. Egy időben agyig volt a gardrób PI,II,III amd-k, abit bf6-okkal nf7-kel, tusl2c-kel, szerver házakkal, c64el,amigával. Mindig raktam össze valamit, és mindig törekedtem a jobb ár/teljesítmény kombóra itt több fsb ott több órajel itt szűkebb időzítés és hopp ennyi % több perf q benchmarkon. Ez egy hobbi, egy életmód. Én ezt teljesen adom, hogy jövőre tekintve hozod ki építed meg mindig a jobbat. Teljesen adom. Ugyan ezt csináljuk mi asztaliba gyakorlatilag. Azt is tökéletesen adom, hogy egy adott fix forrasztott rád erőszakolt konstrukcióban nem hiszel. Én a trend, a "fejlődés", a gyártók szerint követett út, és elképzelés "áldozata" lettem. Nem olyan nagy áldozat ez vállalható, sőt imádom az új technikai szintek által adott élményt, és most már ezen az úton megyek tovább :K 🤙

    Ezzel együtt élem az olyan utolsó mohikánokat mint hasonlóan te is 🤟 :R Respect.

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák