Új hozzászólás Aktív témák

  • kreten67

    senior tag

    válasz Bluesummers #39024 üzenetére

    Én már üzleteltem vele néhányszor. Vettem tőle beteg AW gépet, mondta hogy mik a problémák és úgy is volt. Eladtam neki új bontatlan dobozos gamer gépeket,papírok és gari nélkül,bár az alacsony ár kompenzálta a garancia hiányát. Fizetett ahogy kell ,nem alkudozott a helyszínen és a leragasztott dobozokat se akarta a helyszínen kibontani ,hogy belenézzen :F . Alig bírtam rábeszélni ,hogy legalább egyet bontsunk ki és próbáljuk ki,mert még én se láttam közelebbről. Akár egy téglát is vehetett volna a csomagban a notebook helyett. Kértem tőle telefonon segítséget , az NV vga driver mod fájl magamnak készítése ügyében és készségesen elmagyarázta. Ellenben másoktól hallottam róla panaszt,de mivel nem velem történt így nem tudhatom melyik félnek mi volt a sara az ügyben. A régi rendszer szerint ,kaptam én már negatív értékelést ,egy olyan vevőtől ,aki vásárolt tőlem egy teljesen új bontatlan Dell gtx680m vgá-t (nem láthatóan felbontottam a csomagolást előzőleg és mindkét oldalát fényképeztem). Három nap elteltével visszahozta a 680m kártyát ,hogy cseréljem ki vagy fizessem vissza ,mert szar. A képek alapján egy teljesen másik használt 680m kártyával követelőzött ,de elmagyaráztam neki ,hogy ne nézzen madárnak,mert ki volt bontva és a képek alapján másik kártyával hadonászik . Tudta,hogy rájöttem a simlire,de azért tovább erősködött és fenyegetőzött,majd végül negatívan értékelt. Valszeg az eredeti hibás kártyáját ,így akarta ingyen kicserélni a gépében a "kötsög". A MaxxDamage esetén,meg miért is panaszkodhatna amikor egy gyári garanciás gépet adott aminek a problémáiért az Asus-nak kell tartani a hátát (egyébként se volt annak különösebb baja azon kívül hogy Asus). Én amikor garis gépet veszek vagy beszámítok valakitől ,be se kapcsolom, csak leltározom és a gari kizáró okokat kívülről szemrevételezem. Ma is beszámoltam occo-ért egy fos Dell 5559 gépet amin még, egy hónap gari van és semmilyen papírja sincs 3 év után,de pont leszarom,mert a HP és Dell-hez nem kell papír. Mindenképpen kérek rá gariba egy "új" :DDD (ha annak lehet nevezni amit a Dell küld) alaplapot ,palmrestet és billentyűzetet ,hogy patent legyen ez a fostalicska amikor eladom valakinek és így a gari is kitolódik 3 hónappal .

Új hozzászólás Aktív témák