Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz RM007 #22002 üzenetére

    Már hiányoztál RM007 a napi posztal be csatlakozok hozzád az én teleregényemmel is ;] :D
    Nos egész nap tesztelgetek gép maxra kapcsolva játék rá nyomva felugrik CPU 99 fokra is akár bár ezt nem teljesen értem mivel furmark alatt CPU 92 nél feljebb nem ment .
    GPU 90 fölé nem megy szerintem itt valami korlát be van építve 1850 MHz en innen nem megy feljebb viszont .
    Nos miután miután át kapcsolok power save re ugyan úgy jól mennek játékok de 60-70 fok között van hőmérséklet és a ventik is nyugodtan mennek. Szerintem itt a procit húzza le mert a GPU itt is jól megy.
    Annyi kiegészítes amit már írtam ha maxra van kapcsolva a venti akkor bármilyen hőmérséklet le vissz de viszont rettentő hangos.
    Procira kell valami megoldást találnom még agyalok rajta .
    Ami viszont nagyon gáz és hwinfo böngészés közben vettem észre SSD 107 fokra valamikor fel ugrott igaz elég durva az SSD benne de erre kdavidnak volt egy jó ötlete azt kipróbálom.
    Tétlen állapotban böngészés közben 33-45 fok között van minden. Egyedül a pch dióda van 57fokon :/ .
    Lenne itt sok lehetőség csak valahogy a procit kellene kordában tartani. Pl GPU ilyenkor tétlenbe a alja 33 fokos .

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák