Új hozzászólás Aktív témák

  • freaghill

    őstag

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Lenovo Y460

    Egyik ismerősöm megkeresett, hogy kéne neki hűtőborda. Találtam is egy ilyen bontódó lapost itt hardverapron, csak nem tudom milyen hűtőborda lehet kuka. Szerintetek?

    Ezt a leírást adta az ismerős:
    Szóval már régebben is csinálta ezt, hogy játék közben (3-4 óra játszás után) mondhatni fekete halált produkált, kikapcsolt, és nem kapcsolt vissza. ezt még meg lehetett szokni, bár idegesítő volt, de egyszer eljutott arra a szintre, hogy már csak 5-10 perceket bírt, akkor megpróbáltam frissíteni a driver-t, aminek az lett az eredménye, hogy a gép bekapcsolni sem tudott. akkor felküldtük garanciálisan a lenovonak, visszaküldték, újrahúzták a windows-t, meg beletettek egy új hűtőbordát. akkor egy darabig megint jó volt, most már nem is nagyon kapcsolt ki, csak ha nagyon meg volt terhelve, pölö egy heroes vi alatt bekapcsolva maradt az opera, stb., de egyébként minden oké volt, aztán egyik nap megint elkezdte, hogy 5 perc után se kép se hang. utánaolvastam egy-két dolognak, azt írták, hogy a BIOS frissítése segíthet a dolgon, de azt nem tudtam megejteni, mert rossz az akksim. megpróbáltam megint egy driver-frissítést (többet nem fogok, ígérem :D), és onnantól már megint teljes káosz lett úrrá a gépen. bevittem a szervízbe, azt mondták, a hűtőborda tönkrement, sehonnan nem tudnak szerezni, még a lenovotól sem (valszeg azért, mert kifutó széria), meg hogy a HDD is bad sectoros

    Szerk.: Egyben van a CPU+GPU hűtőborda? Az kéne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák