Új hozzászólás Aktív témák

  • inkubator

    tag

    válasz RootRulez #687 üzenetére

    Szia!

    A konzolos cuccokhoz én se értek, de ha pc-hez veszed és XBOX.hoz is jót akarsz akkor alap vezetékes sima USB portos Xbox kontroller az 576 boltból a Fórumban.

    Amúgy olyat hogy PC és PS kontroller is egyszerre.... olyat még nem láttam. Mondjuk ha a Te helyedben lennék én vennék Pc-hez egy Logitech xbox 360 utánzatot ami a Média Markt-ban 6500 ft. NEM a kontrollerek között találod a sarokban, hanem azon a soron van ahol az egerek is vannak meg azok a nagy rácsos akciós tárolók (ezzel letudva a PC rész) és használtan netről meg egy PS kontrollert (szerintem annyiba lenne mint a 3000 ft-os átalakító), esetleg újonnan a Miklós utcáról a Play Box üzletből.
    Így van 2 kontrollered és ha az egyik kuka akkor is ott van a másik, de ha van 1 kontroller meg egy átalakító és meghal a kontroller, akkor az átalakítóval csak kötözős szexet az asszonnyal vagy pórázas kutyasétáltatást játszhatsz.

    De ugyanez a példa azokra a videómagnókra amikbe DVD olvasó van. Meghal valami és kuka 2 rendszer ami külön külön is annyiba karült volna mint egybe az egész. :Y

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Új hozzászólás Aktív témák