Új hozzászólás Aktív témák

  • inkubator

    tag

    válasz Game-over #492 üzenetére

    Mint írtuk többen is olyan 7500-8000 az ára. Esetleg ahol laksz ott nézz körül hátha van valami konzolos bolt, ha használtan is érdekel a dolog akkor neten nézelődj. Pesten olvastam már 4-5000-ért is, vagy a helyi PlayStation, X-Box barlangba (garázs játékterembe) nézz le és érdeklődj a tulajnál hátha tud valahonnan szerezni neked használtan. Esetleg mivel ő ezzel foglalkozik, tuti olcsóbban jut hozzá és megbeszélheted vele hogy ha pl a boltban 8000, ő meg 5000-ért hozzájut akkor egy köztes árban megegyeztek 6500 és akkor ő is nyer rajta meg te is. (Basszus hogy ez nekem csak most jut eszembe!) :D Egyébként webshopokban is rá lehet találni 6000ft környékén sima vákuum csomagolt termékként, vagy csak valami fóliát dobtak át rajta. Láttam már olyat hogy egy bolt ugyan azt árulta 8000-ért mert kemény műanyag védte szállítás közben és 6000-ért a trágyacsomagolásban. De ha ugyan az akkor tökmind1, mert ha szar visszaviszed, csak akkor nehéz bebizonyítani hogy nem te tetted tönkre. Erre is van megoldás: ott a boltban kipróbálod úgy hogy viszel egy laptopot.

    Nah most így fáradt fejjel ennyi variáció ugrott be, lenne még 1 verzió, de remélem nem tiltanak le mert nem biztos hogy teljesen törvényes.....Ha van olyan ismerősöd aki számtech boltban dolgozik, akkor lehet hogy nettó áron meg tudja szerezni neked ami megint 6000 körül jön ki. Persze ehhez is ismerős kell. És nem tőlem hallottad. ;) Hasonló megoldás a nagykeres ismerős ami a kiskeres ismerőst felülírja :K
    Na most már tényleg befejezem az ötletbörzét!
    Cakát!

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Új hozzászólás Aktív témák