Új hozzászólás Aktív témák

  • DeanRain79

    csendes tag

    Sziasztok!
    Minap vettem egy új gamepadot kimondottan a Fifa 13-hoz!
    A korábbi Logitech 310 gamepad alig használt állapotban érintkezési hibát mutatott.(RT+LT) Játszhatatlan volt a játék.
    Most egy Thrustmaster T wireless 3 in 1 gamepadot vettem,de ennél a jobb analóg és bal analóg kar nem akar rendesen működni. A jobb analóg kar lefele nyomásánál a bal analóg kar megy felfelé a a gépemen lévő játékvezérlő-beállításokon belül.
    Játék alatt (Fifa13) a klasszikus beállításon volt végig a játék.Sosem állítottam rajta,de itt az LT gombnál elkezdi görgetni a labdát a lába alatt a játékos(csak balra),és semmi más cselt nem enged véghezvinni vele.
    A jobb analóg kar meg nem érzékeli a jobbra-balrát,csak az előre-hátrát.(játék alatt)
    Komolyan kezdek meghülyülni..persze a leírás a padhoz angol,így fingom sincs mi mit jelent és hogy lehetne beállítani.A honlapon sincs semmi értékelhető instrukció.A legfrissebb driver van fent,amit a honlapon találtam.
    Valakinek valami ötlet?
    Lehet az usb csatlakozással van gond a gépben?Mert már fura,hogy nem tudom hányadig gampadot fogyasztom el az évben,úgy hogy alig használtam őket.Már a tököm tele van ezzel és a folytonos több ezres pénzkidobással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák