Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Menthirist #1717 üzenetére

    FPS-re én sem tudom használni, pedig nagyon akarom, de sikítófrászt kapok tőle.

    Majdnem minden másra viszont sokkal szívesebben használom már, mint a billentyűzetet.

    Azt tanácsolom, hogy ne konfigolj át semmit, hagyd xinput módon, és maradjon a default kiosztás a játékokban. Amit optimalizáltak Xbox padra, annak pont úgy jó a kiosztása, ahogy van.

    Sok mérnök sok órát töltött el azzal, hogy a kiosztás a leginkább ergonomikus legyen a padhoz, hogy mindent kényelmesen tudj használni, és ne legyen ilyen összeakadás, hogy egyszerre kell használni a jobb joy-t meg az XYAB gombokat. Bízz meg bennük, pont úgy jó az, ahogy van.

    Azt, hogy melyik gomb hol van, szokni kell, de kb. pár óra alatt bele fogsz jönni, az XYAB-t fogod megtanulni utoljára, de mire egy valamit végigjátszol, már frankón menni fog minden.

    A Trine nagyon jó tanulójáték, ajánlom még az Assassin's Creedeket (főleg a 2. résztől, azt hiszem onnan van rendes gamepad támogatás, minél újabb annál erősebb) vagy a Batmaneket. DMC-t még nem próbáltam vele.

Új hozzászólás Aktív témák