Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Akkor folytatásban.
    Olyan eszköz kéne ami jól jönne a sima Konzolos gamepadomhoz ami nem vezetékes a PC párosításához.
    Fekete Slim box alap terméke,és lehet vezetékes USB,vagy jel vevő egységet pendrive kinézetű usb foglalatost venni.
    Egy olyan megoldás kéne amit egy 5 e FT megúszok.
    Ha amit fentebb le írtam,és hibás kezd lenni a villogás miatt a pad akkor van még rá gar,de jól jönne a boxos is a géphez,mert valahogyan jobban passzol a kezemben.
    Remélem a rezgés megmarad PC a kompatibilitás úgyszintén,mert akkor lehet a Logitech kéne ahogyan elnézem a többségnek az van.
    Ha vezeték nélküli van 2000ft ér kb lehet venni ellem töltőt duracel ellemel amit 1000x fel lehet tölteni.
    Sajnos rezgés móddal kb 2 játék végigvitele után amiben intezívebb rezgések vannak lemerül ezért jól jöhet.
    Jelenleg a jó drága egeremet száműztem,mert jó érzés ülve kezembe egy gamepadal szerencsétlenkedni,és egész jól rá is állt a kezem,és hozzá szoktam.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák