Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• tomcica

Topikgazda

válasz Polacheck #11051 üzenetére

majd tavaszra lesz a kovetkezo nagy bevasarlas (ahogy szoktam is csinalni) meg ossze kell raknom ra a penzt szepen :K

valszeg a multinaviban veszek meg egy X233-at ha nem fogy el a meretem addig (van meg ket szin csak nem tan) mondjuk nincs learazva,szoval szerintem lesz,nem kapkodjak azt 34000-ert ott sem,jovore jon az uj modell,ha jol kifogom meg lehet le is arazzak a regit

a masik a spuriban megnezem van-e meg Asics Hyperspeed (vagy Skyspeed) 19.900ert,meg fel akarom a Salming Speed-et probalni (azt irjak olyan mint a Kinvara) na meg ha ott vagyok akkor a masik ket Salmingot is labra veszem (Distance es Race) van junior modell 17.500-ert 40-es meretig,en meg pont 40-es vagyok,ha pontos a meretezesuk (ezt a gyartot meg nem probaltam)
    A Newton-tol jott at par tervezomernok es igy lett a Salming,ha jol remlik finn (vagy sved?!) sok tesztelo dicseri,foleg ezt a Speed modellt

'No matter how hard you train, Somebody will train harder. No matter how hard you run, Somebody will run harder. No matter how hard you want it, Somebody will want it more, I am that Somebody.' - Pre

Hozzászólok Aktív témák