Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz concret_hp #7031 üzenetére

    Tegnap en is versenyeztem,helyi Cooper felmero volt a kajakosokkal es atletakkal,fiuk/lanyok minden korosztaly egybe omlesztve (vegul szet lett szeve 3 csoportra,nagyon kicsik vegyesen,3000m alattiak foleg lanyok es 3000m feletti "ifju titanok")

    Mivel nem veluk edzek igy sajnos az edzojuk (regi atletatarsam) kicsit keson szolt,pentek este igy eselyem se
    volt rendesen rapihenni (penteki dupla 32km volt osszesen abbol 12km dombedzes) erosen el is gondolkodtam,hogy kihagyjam hiszen egyaltalan nem illet mar a mult hetbe bele,de vegul olyan szep ido volt 14.00kor kezdtunk az atletika palyan.Gondoltam jovo heten ha lehul mennyire fogom sajnalni,ugyhogy megembereltem magam es beneveztem.

    Rendesen bemelegitettem mint ahogy verseny elott szoktam 4km lassu futas,a vegen fokozo,technikak,gyorsitasok es egy jo 250m sprint,majd szolitottak a neveket es felsorakoztunk a rajtvonalhoz,nagyjabol 20an.

    3500m-t terveztem az messze nem a max,de egy jo kopkodos 12percnek elmegy,edzesnek tokeletes.Kerdeztem par ismeros atletat (foleg sprinterek) hogy mit terveznek menjunk ilyet vagy feszitsuk meg jobban.2-3 fiatal belement a 3500-ba es elore jottem velem,ugye 80-85os 400-ak adjak ki ezt az idot,az elejen kicsit elesebben majd 5kor utan felpuhulva.
    Elore mentem rogton a startnal,nem szeretem ha nekem huznak tempot,foleg ha olyat huznak amit nem szeretnek menni.76-os elso 400m utan hallom h lihegnek mar paran,vissza is vettem de csak egy hajszalat 78-ra majd bealltam 80ra.A celegyenesben eros 100m szembeszel volt,az bele-beletort a ritmusba.3.19 volt az elso 1000m,ott nagyon jol ereztem magam,a tobbiek elkezdtek lassitani,hat mondom legyen akkor ez a ritmus. Vegul 3650m lett 3.19..3.20...3.20 = 9.59 3K-nal majd utolso 2percet fokozva 650m.
    Jol ereztem magam,nem tolt senki,szep egyenletes iram,igy faradt masnapos testre eleg is volt.Igy saccra lehet ebben meg egy bo 100m megfelelo csapattal futva.
    Vegul nem szogesben mentem,annyira nem is akartam fesziteni,Asics DS Racer 9 ami eddig 2 volt edzesen rajtam,meg parszor setalni,tokeletesen vegezte a dolgat (el is felejtettem h van rajtam cipo,ami azt jelenti jol mukodott)

    Ma piheno,holnap pedig folytatodik az oszi/teli ciklus a holnapi duplaval.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák