Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Peterhappy #26147 üzenetére

    Olyan nagy szükség nincs rá, azért köszi! Azt a stratégiát követem, hogy kirakom a napi adagot reggel az asztalra, aztán estig el kell fogynia, úgyhogy szinte állandóan iszok. Kivéve ma, mert ma kipróbáltam, hogy mi történik, ha nem, meg hogy pontosan mennyit iszom, ha a szomjúságra hagyatkozom. Talán 1L lehetett futással mindennel együtt, plusz fél liter a leves. Mire visszaértem a futásból a só kikristályosodott a homlokomon. Reggel úgy tűnt, hogy sokkal jobb a lábam, vagy a tegnapi ivástól, vagy a diozmintól vagy mindkettőtől, mindenesetre holnaptól folytatom a vedelést meg a diozmint is, aztán meglátjuk. Bizakodó vagyok. Laborba is megyek a jövő héten még egyszer, mert nem mértek le minden paramétert, amit vashiánynál le kéne, úgyhogy még az is bizonytalan, hogy van e vagy nincs. Akkor meg már csináltatok magánban még egy-két tesztet, leginkább vitamin hiányokat keresek még mellette, meg ki akarom zárni a vérrög lehetőségét végleg. Egyelőre ennyi. A lényeg, hogy a futás nem állhat meg, bármi van. :))

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák