Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Aristeus #10047 üzenetére

    Na most ebből - és félre ne értsd, nem rosszból mondom - nekem az jön le, hogy amint növekszik a ráfordított idő és többet futsz, jobban fog menni a futás. Meg az, hogy ha magas pulzusszámmal futsz, akkor gyorsabb vagy. Én ezzel a 75%-os pulzussal 7 perces km-eket futok, de bemegyek 4 perc alá simán ha kell, legutóbb is ezt tettem 2 km-en és ez egy formán kívüli futás nálam. Na nem, mintha ez jó eredmény lenne, nem azért, csak azért van némi különbség a kettő között, meg nekem amúgy sem ez a fő profilom, csak a felmérőhöz kell.

    (#10048) tomcica
    Én világéletemben úgy futottam, hogy maximum 5 km, de azt meghúzva. Dimbes-dombos terepen 23:40 valamennyi volt a legjobb eddig, de akkor épp a felkészülésem végén voltam, most meg csak épp elkezdem. Nálam a heti 2 rövid, max fél órás edzés játszott eddig. Utoljára tavasszal futottam rendszeresen, akkor meg simán csak interval futásokat csináltam, de azt elég változatosan. Tabata jellegűtől kezdve a a kicsit hosszabb, de még mindig k*rva intenzív edzésekig volt minden. Többek között pont azért csináltam ezt, mert rövid idő alatt kellett mindig gyorsulnom és nem tart sokáig nálam egy "futószezon", így nem félek a túledzettségtől. Mindenesetre most, hogy olvastam kicsit, ez bezavart. Sokszor jobb nem tudni dolgokat, mert akkor nem foglalkozik vele az ember és kész. Boldogok a lelki szegények... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák