Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz concret_hp #9295 üzenetére

    szvsz a bringa a legkönnyebb része a dolognak, de aztán lehet máshogy gondolom. mindenesetre tervem rengeteg van, az élet minden területéről, kitartásom annál kevesebb. így lehet, hogy lelkes vagyok most, de ha tavaszra elmúlik, akkor itt állok majd egy 300k-s bicóval, amivel nem tudok mit kezdeni :D te egyébként mikor kezdted a felkészülést, hogy nézett ki a dolog?

    megvolt az első futóedzésem, az edzésonline-os terv alapján. 1 perc futás, 2 perc séta, 8-szor megismételve. az elején sokalltam a séta idejét, de a végére szükség volt rá :) csütörtökre elvileg 12x1 perc van, egyperces pihenőkkel, kíváncsi vagyok hogyan fogom bírni.

    edzés után kíváncsiságból futottam még egy kört a pályán, viszonylag kellemes tempóban (tehát a beszélgetősnél azért erősebben), ez 4:28 lett. 800 méteres a pálya elvileg. viszonyítási alapnak jó lesz.

    rendes futócipőm amúgy még sosem volt, így viszonyítási alapom sincs. de ez alatt a 4 km alatt remek volt a lunaracer, remélem hosszabb távon is beválik.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák