Új hozzászólás Aktív témák

  • Xabi78

    aktív tag

    válasz deicide #8780 üzenetére

    No, fölvettem a szép piros 3058-as rajtszámomat tegnap (...azóta le sem vettem, hehe... :)) )
    Szerintem valószínű összefutunk, majd figyelem a hórihorgas embert a Kelly's-el.
    Nem mondom, hogy ízzé-porrá készítettem maga, a bringát ma fogom még működőképes állapotba hozni. Némi vívódás után a Merida 69 karbon fullyt viszem, (az edző Magellánom kicsit puritán lenne a merev villájával), hogy kímélje a derekamat a traktornyomokon.
    Néztem a rajtlistán, eddig 32-en vagyunk pusztathlon nevezők, a bringázás is családias, leszünk vagy 120-150-en, a futás már kevésbé lesz szellős.
    A ma reggeli futásomból kiindulva az elérhető reális eredmény 3:40-4:00 között, sokat kivett belőlem az a pár lázas nap. Mondjuk a futás most már jólesik, csak nagyon kúszik fölfelé a pulzusom. A bringát 2 óra körülire, a futást 1:50re tervezem, aztán majd meglátjuk. Mindenesetre nem egy kiélezett versenyt tervezek, inkább teszt jelleggel csinálom, meg buliból. Ha jól megy, jövőre lehet, belevágok az X-terrába is :)

    [ Szerkesztve ]

    Cave canem!

Új hozzászólás Aktív témák