Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz szki #714 üzenetére

    Tegnap reggel elbicajoztam 42 km-re Bagodba, hogy első futóversenyemen részt vegyek. Mindjárt a félmaratonnal kezdtem futó pályafutásomat:) 1:58:04 lett a hivatalos idő, azaz nem jött össze a tervezett 1:50. Egy kerékpárúton volt kimérve a versenytáv, félúton egy fordítóval. 8-10 C fok, de kellemes napsütés, és minimális szél fogadott.

    Az első 10 km-t 49-50 perc alatt futottam, azaz a tervezett 5 perc/km tempó megvolt. De a féltávos fordítónál a bal talpam élesen el kezdett fájni, és innen csak 6 perces kilométerekre voltam képes. Gondolom a reggeli 42 km bicaj sem tett jót az energiaraktáraimnak. Plusz nem tetszett, hogy enyhe borintása volt az útfelületnek, azaz lejtett egyik oldalra picit.
    Futás után ebéd, és még délután lenyomtam 118 km-t bicajon:) Ízületeim rendben, de vádlim, combhajlító, és combfeszítő is izomlázas. Most regenerálok pár napig laza bicajozásokkal, aztán majd rendszeresen futok heti 3x 10-12 km-t terveim szerint.

    Sérülésekkel nehezített 7 hét felkészülésből ennyire futotta most. Csak 175 km-t futottam ennyi idő alatt, ami nem túl sok. Persze bicajoztam is keresztedzésben 1400 km-t:)

    gaborbol: Várjuk a cikk megjelenését! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák