Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz gooool #585 üzenetére

    Ejha! Az nagyon szép! 5 percen belüli kilométerek ekkora távon!:R Talán mégis indulhatnál 3 nap múlva azon a 21 km-en :K

    (#580) Ariadne: Azért az izmos férfi lábakat is megnézed gondolom :DDD

    Elszántságom megvan a futáshoz, de még nem tudom milyen táv fekszik majd nekem leginkább. Bár koromból fakadóan 10-21 km várható. A futótechnikát kell elsajátítanom. Nem akarok rendszeresen versenyezni, de időnként meg kell méretnem magam, hogy lássam hol is tartok.
    Lesz IronMan verseny jövőre számomra, de váltóban, és én leszek a bringás. Fehérvári haver úszik, pécsi haver fut. Mindenki kiemelkedő a maga versenyszámában, és ideális csapat leszünk. Egyéniben nem indulnék. Nem tudok gyorsan úszni. A 42 km futás meg külön műfaj a táv miatt, és az arra való felkészülés nagyon megerőltető.

    (#581) Lokids: Én saját kocsit már nem tartok. Fűnyíróhoz szoktam venni benzint, és mindig elcsodálkozok, hogy majdnem 400 Ft egyetlen Liter!
    Gyakran 2x40 km-re szoktam eltekerni bicajjal bevásárolni (2x80 perc). Elég 2 müzliszelet meg 7 deci víz üzemanyagnak. 100 Ft-ból megvan az utazás..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák