Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    akkor kovetkezzek egy rovid cipoteszt az utobbi nehany evben hasznalt cipokrol:

    Saucony Ignition 2 - egyik legjobb ar/ertek aranyu cipo,295 gramm altalanos edzociponek nem nehez,2600km-t futottam bele,sok teli futassal,akar meg a teli gyorsabb munkat is el lehet benne vegezni
    amire figyelni kell,hogy a labfejet elol stabilan akartak tartani igy egy extra boritast hasznaltak 2 cipofuzo lyuknal ez nem rugalmas,jol jartam hogy fel szammal nagyobbat vettem,mert gond lett volna (neutralis cipo,egy csepp stabilitassal) 15.700 ft

    vennek meg egyszer: IGEN a 3-as modell johet probara

    Adidas Duramo 3M - olcso joska,de azert mukodik akar mar 30 dollarert kaphato,1600km-t mentem bele oszi es telit,konnyu cipo,gyors munkara is jo,viszont nem rugalmas a lab elso reszenel az anyag,elso 100km-en rengeteg vizholyagot termelt,kesobb betort a cipo. (neutralis cipo)

    vennek meg egyszer: TALAN (csak akkor ha vegkepp nincs penz masra,az uj Duramo 5 nagyon jol meg lett csinalva,volt a kezemben,konnyu,uj anyagok de 50 euro)

    Saucony Kinvara - konnyu,nagyooon konnyu es rugalmas,epp egy hajszallal magasabb egy minimalista ciponel,akar laberositonek is jo,gyors munkara,tempokra jo,puha de nem nyeli a lepest (mint a Nike Lunarok) akinek kenyes a laba az szeretni fogja,eddig lefutott 800km meg hasznalatban van (neutralis cipo) 19.900 ft

    vennek meg egyszer: IGEN johet a 3-as

    Adidas Climacool Ride - elerheto aru minimalista cipo,de nem olyan konnyu mint egy NB minimus,pengeeles joszag,nyari gyors munkara jo,szellos,elol picit passzent akinek szeles a labfeje kerulje el,kb 600km-t futottam benne meg hasznalatban van (neutralis cipo,nincs benne csillapitas)
    19.000 ft

    vennek meg egyszer: NEM (nem baratkoztunk ossze)

    Saucony Ride 5 - igazi munkagep :D az egyik legjobb cipom,hosszabb tempokra,teli munkara,masodik edzesekre (amikor mar kenyelmesebb cipo kell aznap) tokeletes,elol kellemesen puha de nem lassu cipo,eddig lefutott km 1200korul (neutralis egy csepp stabilitassal) 26.500 ft

    vennek meg egyszer: IGEN johet a 6-os tavasszal

    Saucony Fastwitch 5 - az interval palyacipok kiralya,akar 10K-ig barmi versenyre is tokeletes (aszfaltra is) nem csuszik,alul 3 kis nyilason szellozik a viz itt befolyhat igy esoben nem jo,kemeny az eleje jol beedzett labra valo,lefutott km kb 200 (versenycipo enyhen pronalo labra) 19.900 ft

    vennek meg egyszer: IGEN akar az uj 6-ost megprobalnam

    Saucony Shadow Genesis - nagyon olcso palyara gyors munkara kivallo cipo,neutralis,erosen tartja a sarkat,oda kell figyelni a meretre inkabb fel szammal felfele menni,kemeny cipo nem sok csillapitas van benne,ar 13.500ft lefutott km 1600

    vennek meg egyszer: TALAN (ha van penz a Fastwitch jobb cipo,ha nincs penz akkor ez az ar/ertek bajnok)

    New Balance 890 V3 - igazi multifuncios cipo,barmire jo,talan a hosszabb edzeseken mar elfarad a lab benne,de 20km-ig tokeletes,palyamunkara: intervalokra,gyors tempokra idealis,lefutott km 300 ar 30.000 ft neutralis cipo

    vennek meg egyszer: TALAN (csak ha lejjebb megy az ara,ennyit nem er)

    Asics DS Racer - enyhen pronalo labra valo versenycipo akar felmaratonig,palyamunkara is jo,hagyomanyosan epitett cipo,ennek meg van sarka mint a 90-es evekbol a cipoknek,aki a tradicionalisat szeretne annak nagyon be fog jonni,kemeny cipo,lefutott km 120 25.000 ft

    vennek meg egyszer: NEM (jobb a fastwitch es olcsobb is)

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák