Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz LanyUs #47323 üzenetére

    Van öröm, megy ez Neked :) GG !

    Hétvégén itt is volt Badacsony, meg a környező hegyek. AllTrails Tanúhegyek
    kb 44 kilo és 1700m+ - szintemelkedés/esés lett. Nem volt rendezés, de egyénileg akadt még pár versenyző, rajtam kívül is. Kalóriával nem volt baj, vízzel akadt, de kis kereséssel megoldódott. Eltévedés természetesen volt, pályajelölés hiányában, meg egyik kezemben kb. végig mobil, amivel igazoltam is a pontokat, gyűjtöttem a pokémont .
    Menet közben azért házigazdába is belebotlottam, sőt még a teljesítési pólót,érmet is megkaptam....de még a rajtszámot is, a végén. ITRA pont bukó.

    Tomcicával megvitattuk, hogy a 2 perc alatti / km lejtmenet tuti nem lehet valós. ( 36-38km/h írt a végén leggyorsabbnak ) de elméletileg 2 perc / km-t mehettem lejtmenetben, vagyis szaladhattam körülötte... Szóval jössz velem, aztán megoldjuk neked is a tempót, meg a felkapást. Vicces volt, menet közben egyik másik csoport megjegyzett magának, aztán "ugráltak" előlem, meg szóltak egymásnak mikor hallották hogy érkezem fentről :) :DDD


    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák