Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    Üdv!! Olyan kérdésem lenne hogy pénteken megfájdult a térdem az utcsó km-en.
    Most is voltam kinn egy kicsit de megint megfájdult a térdkalács külső részén. Januárban amikor elkezdtem a futást volt hasonló problémám csak akkor a máshol fájt. Eddig mindíg befásliztam és nem is nagyon fájdult meg. Mostanában próbálkoztam hogy elhagyom a fáslit, de meg is fájdult. :((( Most lefutottam kb 2.5 km-t és nagyon megfájdult.

    Viszont elkezdtem sétálni vissza felé és csináltam pár szász méteres sprinteket ,utána séta megint és most hogy hazaértem ,nem is nagyon fáj. :U Modnjuk mindíg olyankor fájdul meg amikor megpihen. Lehet ét kellene térni ezekre a váltott tempós futásokra? :U I dáig szinte egy tempóban futottam le a távot és lehet hogy a végére lemerevedek. (Csináltam olyat is hogy a táv végén az utolsó km-en nyomtam egy gyors tempót és meg is fájdult a térdem rendesen) Nem tudom hogy megszünnének-e ezek a fájdalmak(erősődnének-e az izületek,ínszalagok) ha váltott tempókat futnék? Biztos hogy baj van a fútótechnikámmal is. :B Megfigyeltem ha gyorsítok egyre jobban kacsába rakom a lábam. :B

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Új hozzászólás Aktív témák